0

I OVO JE MORALO DA SE DESI: PSV konačno zaustavljen! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.24 u 17:31

PSV ostaje lider na tabeli sa 52 boda nakon 18 kola

Fudbaleri PSV-a su remizirali sa ekipom Utrehta rezultatom 1:1 u okviru 18. kola holandske Eredivizije, prekinuvši impresivan niz od 17 uzastopnih pobeda u prethodnim rundama.

PSV je poveo u sedmom minutu golom Bakajoka nakon dodavanja Desta. Međutim, Utreht je uspeo da izjednači u 53. minutu preko Busaida, postavljajući konačan rezultat.

Iako je PSV imao još nekoliko prilika do kraja meča, rezultat se nije promenio. PSV ostaje lider na tabeli sa 52 boda nakon 18 kola, sa 10 bodova više od drugoplasiranog Fejenorda. Utreht zauzima 14. mesto sa 19 bodova.