0

HOLANDIJU POGODIO NOVI SKANDAL: Huligani upali na teren i nasrnuli na fudbalere! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.24 u 18:45

Grupa od oko 30 navijača je preskočila ogradu

Utakmica holandske Eredivizije između Vitesea i Fejenorda prekinuta je u 85. minutu zbog divljanja navijača.

Domaće pristalice su sa tribina ušle na teren i krenule ka klupi sa gostujućim igračima u nameri da se obračunaju.

Fejenord je došao nadomak trijumfa u Arnhemu. U završnim minutima meča 18. kola tamošnjeg šampionata vodio je rezultatom 2:0, kada je došlo do opšteg haosa u režiji navijača Vitesea.

Grupa od oko 30 navijača je preskočila ogradu, ušla u teren i krenula ka klupi aktuelnog šampiona. Igrači Fejenorda su odmah pobegli u svlačionice, a isto su zatim učinili i domaći fudbaleri i sudije.

Brzo su reagovali organi reda, pa su se huligani povukli na svoju tribinu.