0

DUŠAN SILNI! Fantastično veče srpskog napadača i dva gola u mreži rivala! (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.24 u 22:51

Ovakav nam je potreban Duci!

Juventus je večeras gostovao ekipi Lećea u okviru 21. kola Serije A. Slavili su gosti sa 0:3, nakon sjajnog drugog poluvremena.

U prvih 45 minuta utakmice nismo videli niti jedan pogodak, ali je u drugom poluvremenu počeo šou Dušana Vlahovića. Prvo je doveo svoju ekipu u prednost pogotkom u 59. minutu susreta, kada je iskoristio asistenciju Kambijasa, da bi na 0:2 povisio u 68. minutu, kada se u ulozi asistenta našao MeKeni.

Konačnih 0:3 postavio je stameni štoper Bremer, golom pet minuta pre kraja susreta.