0

IZUZETNO EFIKASAN MEČ NA KAN-U: Angola je sada lider svoje grupe!

Objavljeno: 20.01.24 u 21:35

Izuzetno efikasna utakmica.

Angola je u prilično uzbudljivom meču bila bolja od Mauritanije, a konačan rezultat meča iznosio je 3:2 za tim sa jugoistoka Afrike.

Nominalni gosti su povelinakon pola sata igre golom koji je postigao Gelson Dala, ali je  Amar je doneo Mauritaniji izjednačenje u 43. minutu, pa se tako na poluvreme otišlo u punom egalu.

Gelson Dala je pogodio u 50. minutu i doneo novo vođstvo Angoli, a nepuna tri minuta kasnije je Giblerto pogodio za 3:1, dok je konačan rezultat postavio Koita u 58. minutu.

Angola je ovako prva u svojoj grupi sa 4 osvojena boda, dok je Mauritanija poslednje plasirani tim grupe D.