0
FK Arsenal

ARSENAL SPAKOVAO PET GOLOVA U MREŽU GRADSKOG RIVALA: Tobdžije pobedom prekinule niz od tri uzastopna poraza (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.24 u 16:59

Tobdžije su u londonskom derbiju prekinule niz od tri uzastopna poraza u svim takmičenjima.

Fudbaleri Arsenala slavili su na svom terenu protiv Kristal Palas ubedljivim rezultatom 5:0, u utakmici 21. kola Premijer lige.

Vođstvo Arsenalu doneo je Gabriel golom u 11. minutu meča, dok je Din Henderson autogolom u 37. minutu povećao rezultat domaćina na 2:0.

Leandro Trosard je u 59. minutu osigurao pobedu Arsenala, a tačku na ovaj meč stavio je Gabrijel Martineli golovima u 94. i 95. minutu.

Arsenal je ovom pobedom upisao 13. trijumf od početka šampionata i trenutno se nalazi na trećem mestu na tabeli sa 43 boda, dok je Kristal Palas na 14. poziciji sa 21 bodom.

Fudbaleri Arsenala će u narednom kolu gostovati Notingem Forestu, dok Kristal Palas dočekuje ekipu Šefilda.