0
AdmiralBet ABA Liga

(POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV BORCA: Crveno-beli imali +17, pa skoro sve prosuli za prvih 20 minuta!

Objavljeno: 14.01.24 u 20:22

Sigurna igra Beograđana

Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 16. kola ABA lige pred svojim navijačima protiv ekipe Borca iz Čačka, a rezultat na poluvremenu je 51:44.

Na samom startu su gosti iz Šumadije uspeli da odgovore mnogo jačem rivalu, pa su držali priključak u uvodnim minutima ovog meča.

Ipak, Borac je brzo počeo da posrće za crveno-belima koji su na krilima Jaga i Gijedraitisa uspeli da se odlepe na dvocifrenu i to veoma ubedljivu prednost.

Čačani su pokušali na startu druge deonice da pruže otpor šampionu Srbije, ali je to zapravo donelo mnogo više problema u odbrani nego koristi u napadu.

Do kraja poluvremena Crvena zvezda je imala manjih problema da obuzda rivala koji je uspeo donekle da umanji minus, ali i dalje domaći vode posle svega.