0

MANČESTER JUNAJTED I TOTENHEM PODELILI PLEN: „Crveni đavoli“ dva puta ispustili pobedu (FOTO)

Objavljeno: 14.01.24 u 20:59

Totenhem se nalazi na petom mestu sa 40 bodova, dok je Junajted sedmi sa 32.

Fudbaleri Mančester junajteda i Totenhema odigrali su sjajan derbi u okviru 21. kola Premijer lige na „Old Trafordu“ koji su završili remijem 2:2.

„Crveni đavoli“ su već u trećem minutu ostvarili vođstvo pogotkom Rasmusa Hojlunda posle dodavanja Markusa Rašforda.

Ipak, gosti su u 19. minutu uzvratili kada je Pedro Poro centrirao iz kornera, a Rišarlison glavom loptu ubacio u mrežu.

Fudbaleri Junajteda su do novog vođstva stiglu u 40. minutu golom Rašforda posle duplog pasa sa Hojlundom.

Totenhem je imao priliku da izjednači rezultat pre odlaska na pauzu, ali je udarac glavom Romera završio na prečki.

Međutim, nisu dugo čekali na poravnanje rezultata, pošto su u 46. minutu postigli pogodak. Bentankur je na asistenciju Vernera doneo bod svom timu. Totenhem se nalazi na petom mestu sa 40 bodova, dok je Junajted sedmi sa 32.