0

INTER ČUVA PRVO MESTO: Neroazuri deklasirali Moncu i učvrstili se na čelu Serije A

Objavljeno: 13.01.24 u 23:19

Juventus ponovo pod pritiskom.

Fudbaleri Intera savladali su ekipu Monce u gostima rezultatom 5:1 u okviru 20. kola Serije A. Oni su ovom pobedom osigurali prvu poziciju na tabeli do kraja 20. runde.

Strelci za goste bili su Hakan Čalhanoglu u 12. i 60. minutu sa bele tačke, zatim Lautaro Martines u 14. i 84. i Markus Tiram u 88. minutu, dok je jedini pogodak za Moncu postigao je Mateo Pesina iz penala u 68. minutu.

Fudbaleri Intera nalaze se na prvom mestu na tabeli sa 51 bodom. Oni imaju pet bodova, ali i utakmicu više od drugoplasiranog Juventusa. Monca je na 11. poziciji sa 25 poena.