0

ČELSI LAKO PROTIV PRESTONA: Aston Vilu spasio defanzivac!

Objavljeno: 06.01.24 u 21:07

FA Kup uvek nam je donosio veoma zanimljive utakmice, ali i prilike da se mladi igrači dokažu u nekim velikim klubovima.

Čelsi je na svom stadionu dočekao ekipu Prestona i tom prilikom ostvario pobedu od 4:0. Iako u prvih 45 minuta nije bilo golova, do kraja susreta ‘plavci’ su bili veoma ubedljivi. Redom su pogađali Broja, Silva, Sterling i Fernandez. Na golu Čelsija večeras je bio srpski internacionalac Đorđe Petrović.

Poljski reprezentativac Meti Keš uspeo je da donese veliku pobedu Aston Vili na gostovanju Mildzboru. Tvrdu utakmicu ‘rešio’ je pogotkom u 88. minutu susreta.

U istom terminu od 18.30, Šefild Venzdej je na svom terenu deklasirao Kardif sa 4:0, dok je Svonsi bio bolji od Morekamba sa 2:0.