0

ARSENAL DALEKO OD ŠAMPIONSKOG MATERIJALA: Totenhem novom pobedom prišao na bod od gradskog rivala!

Objavljeno: 31.12.23 u 17:45

Kraj poslednjih mečeva u ovoj godini.

Arsenal je u gradskom derbijum poražen od Fulama rezultatom 2:1 i tako doživeo još jedan poraz u trci za titulu nakon punih 20 godina.

Poveli su gosti preko Bukaja Sake već nakon četiri minuta igre, da bi u prvom poluvremenu Himenez uspeo da izjednači, a do potpunog preokreta došlo je na oko sat vremena fudbala nakon kornera, a najbolje se snašao Rid.

Totenhem je golovima Sara, na početku utakmice, a potom Sona i Ričarlisona u poslednjih 20 minuta uspeo da pobedi i Bornmut rezultatom 3:1, a jedini strelac gola za trešnjice bio je Aleks Skot u finišu utakmice.