0
Evroliga

Nemanja Nedović (FOTO: Starsport)

NEDOVIĆ NAKON PORAZA OD PAO-A: ‘Kada je trebalo da prelomimo, napravili smo negativnu seriju!’

Objavljeno: 29.12.23 u 11:35

‘Gorak je ukus posle ovog poraza.’

Sinoć su u okviru 17. kola Evrolige odmerili snage košarkaši Panatinaikosa Crvene zvezde u ‘OAKA Areni’. Tim Ergina Atamana ostavrio je pobedu nad ‘crveno-belima’ rezultatom 82:65 koja je jako bitna za samopoudanje ekipe. Nemanja Nedović je nakon ovog susreta istakao da su napravili negativnu seriju kada su trebali da prelome meč.

-Gorak je ukus posle ovog poraza, pre svega što mislim da u prvom poluvremenu nismo bili loši, posebno u odbrani gde smo uspeli da ih poremetimo. U trećoj četvrtini kad smo bili na pet-šest razlike, kada je trebalo da prelomimo meč u našu korist ili makar da ostanemo na tom nekom zaostatku, napravili smo negativnu seriju, pa je bilo teško izvući se iz takve situacije u ovakvoj atmosferi. Ostaje žal, ali nema kukanja, već za dva dana imamo novu utakmicu – jasan je.

VILDOZA NAKON DUELA SA ZVEZDOM: ‘Čudan osećaj, lepo ih je videti ponovo!’