0

PL: Petrovićev Čelsi spašen penalom u isteku meča, Vukovi „razčerupali“ Brentford! (VIDEO)

Objavljeno: 27.12.23 u 23:48

Srpski golman – Đorđe Petrović, ponovo je bio prvi izbor na golu „Plavaca“ ali nije uspeo da sačuva mrežu

Fudbaleri Čelsija su ostvarili pobedu na svom terenu protiv Kristal Palasa rezultatom 2:1 u okviru 19. kola engleske Premijer lige.

Ova pobeda predstavlja sedmi trijumf Čelsija u prvenstvu, ali ih i dalje pozicionira na 10. mesto tabele sa 25 bodova. Kristal Palas se nalazi na 16. mestu sa 18 bodova.

U istom terminu, Vulverhempton je kao gost ostvario pobedu nad Brentfordom rezultatom 4:1. Golove za Vulverhempton postigli su Mario Lemina (13. minut), Hvang He-Čan (14. i 28. minut) i Žan-Rikner Belgard (79. minut), dok je jedini gol za Brentford postigao Žoane Visa u 16. minutu.

Vulverhempton zauzima 11. mesto sa 25 poena, dok je Brentford na 14. mestu sa 19 bodova.

U sledećem kolu, Čelsi će gostovati Lutonu, Kristal Palas će dočekati Brentford, a Vulverhempton će igrati protiv Evertona.