0
AdmiralBet ABA Liga

MEGA DEMONSTRIRALA SILU PROTIV IGOKEE: Topić flertovao sa tripl-dablom i prekinuo crni niz svoje ekipe!

Objavljeno: 25.12.23 u 21:20

Posle ove pobede, Mega se nalazi na 8. mestu ABA lige sa skorom od 6 pobeda i 7 poraza

Košarkaši Mege ostvarili su pobedu nad Igokeom rezultatom 92:76 u meču 13. kola ABA lige.

Igokea je bolje krenula u meč i osvojila prvu četvrtinu sa 24:19. Ipak, domaći su se brzo vratili, predvođeni Miljenovićem, Plavšićem i Topićem, preokrenuli su rezultat i na poluvreme otišli sa vođstvom od 41:37.

Mega je nastavila u istom ritmu u drugom poluvremenu i prelomila meč u svoju korist, osvojivši treću četvrtinu sa 30:16. Do kraja meča, gosti nisu uspeli da se vrate, te je Mega zasluženo slavila.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Miljenović sa 24 poena i 6 skokova, dok je Topić zabeležio 18 poena, 6 skokova i 9 asistencija. Plavšić je dodao 13 poena. Na strani Igokee, najefikasniji je bio Marić sa 14 poena, a pratio ga je Milosavljević i Mudi sa po 13 poena.

Posle ove pobede, Mega se nalazi na 8. mestu ABA lige sa skorom od 6 pobeda i 7 poraza, dok je Igokea na 4. mestu sa 9 pobeda i 4 poraza.

PINNBET OTVARA NOVO POGLAVLjE: Ovo je nova ravan realnosti