0

JOVIĆ SPASIO MILAN: Srbin se probudio u najvažnijem momentu za Rosonere! (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.23 u 23:45

Baš kada je trebalo on je bio na visini zadatka

Fudbaler srpske reprezentacije, Luka Jović, ponovo se istakao kao junak za svoj tim Milan. U dramatičnoj utakmici protiv Salernitane, Jović je postao spasitelj svog tima postigavši gol u 91. minutu.

Luka Jović je ušao u igru kao rezervista u 70. minutu, a svega dvadeset minuta kasnije, postigao je izuzetno važan gol koji je doneo Milanu izjednačenje od 2:2. Njegov pogodak rezultat je sjajnog spuštanja lopte glavom od strane Olivijea Žirua, a Jović je majstorski reagovao iz voleja, poslavši loptu u mrežu.

Ovaj izvanredan trenutak pokazuje Luki Joviću i njegovim navijačima da srpski napadač i dalje igra ključnu ulogu u uspesima Milana. Njegov doprinos ekipi ne samo da je sačuvao bod u ovoj utakmici, već je i nastavio niz impresivnih pojedinačnih performansi od dolaska u Milan.