BARSELONA SE OZBILJNO MUČILA PA DOŠLA DO POBEDE: Almerija se hrabro borila, pa pala u završnici!

Objavljeno: 20.12.23 u 22:18

Sjajan duel pripao je domaćinu.

Potpuna ludnica večeras viđena je na Nou Kampu.. Barselona je na svom terenu dočekala poslednju ekipu španske La lige u okviru 18. kola španskog šampionata.

Iako su svi očekivali laganu pobedu domaćina, Barselona se ozbiljno pomučila da dođe do pobede protiv Almerije.

Poveo je domaći sastav preko Rafinje u 33. minutu susreta, da bi neposredno pre odlaska na odmor, rezultat poravnao Leo Baptistao.

Igrao se 60. minut kada je Barselona ponovo došla do prednosti, ovog puta preko Serhija Roberta, ali su gosti ponovo imali odgovor – ovog puta precizan je bio Gonzales. Konačnih 3:2 postavio je svojim drugim golom na meču Roberto u 83. minutu susreta.