0

ČELSI SLAVI PETROVIĆA! Srbin odbranio odlučujući penal protiv Njukasla

Objavljeno: 19.12.23 u 23:43

Posle 90 minuta rezultat je bio 1:1 (0:1). A, u penal seriji „plavci“ su slavili sa 4:2.

Fudbaleri Čelsija eliminisali su Njukasl u četvrtfinalu Liga kupa i to posle jedanaesteraca, a heroj „plavaca“ bio je Srbin Đorđe Petrović.

On je odbranio odlučujući penal, tako što je maestralno pročitao u koji ugao će da šutira Riči.

Osim Čelsija, plasman dalje su obezbedili i Midlsboro, koji je u gostima pobedio Port Vejl (3:0), kao i Fulam, koji je posle jedanaesteraca bio bolji od Evertona.

Poslednji polufinalista će biti poznat u sredu uveče, kada svoj duel odigraju Liverpul i Vest Hem.