0

ĐIRONA MELJE SVE PRED SOBOM: Preko Alavesa preskočen Real Madrid za povratak na vrh! (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.23 u 23:48

Artem Dovbik bio je junak utakmice s dva postignuta gola

Fudbaleri Đirone ostvarili su ubedljivu pobedu kao domaćini nad ekipom Alaves rezultatom 3:0 u okviru 17. kola španske La Lige.

Artem Dovbik bio je junak utakmice s dva postignuta gola u 23. i 59. minutu, pri čemu je drugi gol postignut iz jedanaesterca. Portu je takođe doprineo pobedi postigavši gol u 42. minutu.

Nakon ove pobede, Đirona se nalazi na prvom mestu tabele sa 42 boda, što je dva boda više od drugoplasiranog Real Madrida. Sa druge strane, Alaves zauzima 13. mesto na tabeli sa 16 osvojenih poena.

U narednom kolu, Đirona će gostovati ekipi Betisa, dok će Alaves dočekati Real Madrid.