0

MILAN DEKLASIRAO MONCU: Meč obeležio mladi Simić! (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.23 u 14:50

‘Rosoneri’ sigurni.

U okviru 16. kola italijanske Serije A od 12:30 fudbaleri Milana odmerili su snaga sa ekipom Monce na kultnom ‘San Siru’.  Izabranici Stefana Piolija slavili su rezultatom 3:0 i ostvarili veoma bitnu pobedu koja će im značiti za podizanje samopouzdanja i vraćanje na pobednički kolosek.

Domaćin je poveo u 3. minutu kada je Rejnders na asistenciju Pulišića doveo ‘Rosonere’ u vođstvo. Ono što je obeležilo susret jeste debi mladog srpskog bisera Jan Karla Simića koji je ušao u 24. minutu i u 41. pogodio za 2:0. Tačku na utakmicu stavio je Okafor u 76. minutu.

Nakon ovog meča Milan se sada nalazi na trećem mestu sa 32 boda i u narednom kolu gostuju Salernitanu. Sa druge strane, Monca je na poziciji broj 11 i u sledećoj utakmici igraju protiv Fiorentine na domaćem terenu.