0
AdmiralBet ABA Liga

(POLUVREME) OZBILJAN OTPOR MEGE: Zvezda tek u završnici prvog dela uspela da se odvoji!

Objavljeno: 11.12.23 u 18:52

Čeka nas zanimljiva utakmica u nastavku

Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 11. kola ABA lige na gostovanju ekipi Mege, a rezultat na poluvremenu je 40:48.

Veoma ujednačeno je otpočela ova utakmica, a možemo čak reći da su domaći igrači u pink dresovima uspeli da održe vođstvo u nekoliko uvodnih minuta.

Upravo je Mega pametnom igrom i sjajnom partijom Plavšića koji je ubacio čak 13 poena u prvih 10 minuta uspela da ostane u vođstvu posle prve četvrtine.

Crvena zvezda sjajnom kolektivnom igrom i pre svega kontrolom ofanzivnog skoka uspeva da napravi preokret i tako povede u hali „Ranko Žeravica“.

Uspela je Mega sa nekoliko solidnih napada da umanji tu prednost gostiju, ali je vođstvo ipak ostalo na strani Crvene zvezde pred veliki odmor.