Bogdan Vastsuk (C) celebrates after scoring a goal with team mates during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Vozdovac and Novi Pazar at stadium Vozdovac on October 02, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

REMI RADNIKA I VOŽDOVCA: Autogol Zmajevima pokvario slavlje u Surdulici

Objavljeno: 10.12.23 u 16:32

Radnik je ostao poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok Voždovac na sedmom mestu ima 22.

Fudbaleri Radnika i Voždovca odigrali su meč 18. kola Superlige Srbije u Surdulici koji je završen nerešenim rezultatom 1:1 (0:1).

Gosti su stigli do vođstva posle gola Džuniora Flemingsa u 14. minutu koji je bio na semaforu sve do  81. minuta kada je Radnik stigao do izjednačenja i to posle autogola Vukašina Đorđevića.

Surduličani u narednom kolu gostuju Novom Pazaru, dok će Voždovac dočekati Železničar.