PANCEVO, SERBIA - NOVEMBER 11: Lazar Romanic of Zeleznicar celebrates a goal during the Serbian Super liga round 15 match between FK Zeleznicar Pancevo and Crvena zvezda at SC Mladost in Pancevo, Serbia on November 11. (Photo by Andrija Sokovic/Starsport)

LALATOVIĆ PAO U PANČEVU: Železničar golovima Romanića i Hajdina srušio Spartak!

Objavljeno: 09.12.23 u 20:57

Uzbudljiva utakmica u najvećem gradu Južnog Banata

U neizvesnom susretu 18. kola Superlige Srbije, Železničar je na svom terenu u Pančevu ostvario pobedu nad ekipom Spartaka rezultatom 2:1.

Domaćin je preuzeo kontrolu nad utakmicom već u desetom minutu kada je Lazar Romanić postigao gol uz asistenciju Đorđevića. Međutim, odgovor ekipe Spartaka usledio je brzo, samo dva minuta kasnije, kada je Tošeski iskoristio centaršut Todoroskog i poravnao rezultat na 1:1.

Usledilo je novo vođstvo Železničara pred kraj prvog poluvremena. Stefan Hajdin je bio precizan i postigao gol u 30. minutu, stavljajući svoj tim u prednost od 2:1.

Iako se očekivalo da će drugo poluvreme doneti nove preokrete, Pančevci su uspeli da sačuvaju svoju minimalnu prednost do kraja utakmice. Ovom pobedom, Železničar se trenutno nalazi na 12. mestu sa 17 bodova, dok je Spartak zadržao osmu poziciju na tabeli sa 22 boda.