Evroliga

DUŠKO SVESTAN KOLIKO JE ZVEZDA PRETILA U BASKIJI: Imali smo sreće!

Objavljeno: 08.12.23 u 23:41

Šef struke Baskonije realan.

Crvena zvezda večeras gostuje Baskoniji, vrlo verovatno i najboljem timu, barem kad je forma u pitanju, Evrope u ovom momentu, a rezultat nakon poslednjeg zvuka sirene  jeste 87:85.

Trener domaćih, Duško Ivanović, imao je reč nakon meča.

Imali smo sreće„, kao iz topa je rekao Duško Ivanović koji je upisao sedmu pobedu na osam utakmica kao trener Baskonije.

Usledila je pitanje novinara da Ivanović objasni zbog čega je njegova ekipa imala sreće?

Zbog Rokasa. Imao je dobar šut. Da je ta lopta ušla mi smo izgubili meč. Čestitam Zvezdi na dobroj igri i velikoj borbi„.

Usledio je nešto detaljniji komentar.

Upisali smo veliku pobedu, veoma bitnu pobedu. Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, Zvezda je bila bolja u drugom poluvremenu. Mi moramo da budemo bolji, poslednji šut je mogao da uđe. Bilo je 50-50. Na kraju je sreća bila okrenuta na našu stranu„.