0

VEST HEM PREOKRETOM POKORIO TOTENHEM: „Petlovi“ ne mogu da se sastave

Objavljeno: 07.12.23 u 23:40

Totenhem je na petom meču u nizu ostali bez pobede.

Fudbaleri Vest Hema savladali su Totenhem u gostima rezultatom 2:1 u meču 15. kola Premijer lige.

Totenhem je na petom meču u nizu ostali bez pobede, a u tom periodu su upisali čak četiri poraza.

Dobro je krenulo po tim domaćina kada je Kristijan Romero postigao je gol u 11. minutu i to je bio rezultat na poluvremenu.

Džerod Boven je najpre izjednačio u 52. minutu, a potom je Džejms Vord-Prauz posle gužve  postavio konačan rezultat u 74. minutu.

Vezista „čekićara“ je šutirao, pogodio stativu i potom nesthvatljivo bio sam i prvi stigao do odbitka koji je smestio u praznu mrežu.