0

VOŠA SLAVILA U GRADSKOM DERBIJU: Crveno-beli se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije

Objavljeno: 06.12.23 u 20:31

Gosti su dobar deo meča diktirali tempo.

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije u fudbalu, pošto su u gradskom derbiju u Novom Sadu  savladali ekipu Mladosti GAT – 0:3 (0:2).

Gosti su dobar deo meča diktirali tempo, a vodeći pogodak postiga je Miletić u 40. minutu meča, a samo tri minuta kasnije u strelce se upisao i Zukić.

Do kraja, Vojvodina je uspela da postigne još jedan gol preko Vukića u 83. minutu, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

Prethodno su se u četvrtfinale Kupa Srbije već plasirali Vršac, Čukarički, Voždovac, Radnički 1923, Novi Pazar i Crvena zvezda. Preostao je da se odigra još samo meč Partizan – Grafičar.