2

KATAI POKAZAO KAKAV JE VELEMAJSTOR: Ediaje konačno postigao pogodak – Zvezda ubedljiva! (VIDEO)

Objavljeno: 06.12.23 u 18:47

Brutalno prvo poluvreme ‘crveno-belih’.

Crvena zvezda je večeras sa početkom od 18 časova na svom terenu dočekala ekipu niškog Radničkog.

Od samog početka ‘crveno-beli’ su pokazali zašto su poneli epitet apsolutnog favorita na ovom meču.

Već u 12. minutu videli smo prvenac Zvezdinog vunderkinda, koji je nakon driblinga, uspeo da savlada golmana udarcem levom nogom.

Par minuta kasnije Katai nas je podsetio kakav je velemajstor, kada je prelepim lob udarcem ostavio nemoćnog golmana rivala.

Do kraja prvog poluvremena golove su postizali Endiaje i Lučić, čiji je pogodak bio posebno efektan. Zatim je sa bele tačke na 5:0 povisio Žan Filip Kraso i pitanje pobednika je bilo u potpunosti rešeno.