čukarički

ČUKARIČKI ‘PRESLIŠAO’ JAVOR: Čak 9 golova viđeno na ‘krovu’!

Objavljeno: 06.12.23 u 18:21

Sjajan nastup ‘Brđana’.

Nastavio je Čukarički sa odličnim partijama, ekipa sa Banovog brda ostvarila je trijumf protiv Javora i plasirala se u četvrtfinale Kupa Srbije. Veliki deo posla po teškom vremenu za igru i snežnom terenu ekipa Igora Matića odradila je u prvih pola sata igre, kad je stekla dva gola viška, ali nije želela na tome da se zaustavi.

Domaćina je u vođstvo doveo Cvetković u 13. minutu, prednost je duplirao Kovač u 29, a do kraja prvog poluvremena evrogol je postigao Sisoko u 37, a pogodio je i Ivanović u 44. minutu. U nastavku meča gosti su preko Žuniora u 81. minutu postavili konačan rezultat – 4:1.