0

FK Novi Pazar

NOVI PAZAR PRVI OBEZBEDIO PLASMAN U ČETVRTFINALE KUPA: Kiša golova na severu Srbije!

Objavljeno: 05.12.23 u 15:30

Odličan susret.

U okviru osmine finala Kupa Srbije odmerili su snage fudbaleri Inđije Novog Pazara na ‘Tojo Tajres Areni’ od 13 časova. Tim kraj Joašnice odneo je pobedu rezultatom 3:2 i prvi obezdio plasman u četvrtfinale drugog po jačini takmičenja u državi. Gosti su poveli golom Boganovskog u 6. minutu, ali su brzo stigli do ubedljivh 3:0 kada su Ergelaš sa bele tačke u 17. i 21. minutu doveli svoj tim u lepu prednost.

Međutim, nije se domaći tim tek tako predao, pa su u roku jednog minuta Kojić Desančić smanjili na 3:2 i na odmor otišli tim rezultatom. Strepili su  Pazarci do samog kraja, ali su izabranici Siniše Dobrašinovića ipak uspeli da sačuvaju prednost i odu u narednu fazu takmičenja. Novi Pazar će u četvrtfinalu igrati sa boljim iz meča Radničkog 1923 Smedereva.