0
AdmiralBet ABA Liga

(POLUVREME) TOBI UNIŠTAVA CIBONU: Zvezda na krilima raspoloženog Amerikanca razbija Hrvate!

Objavljeno: 03.12.23 u 19:40

Mnogo bolja igra srpskog tima

Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 10. kola ABA lige na svom parketu protiv ekipe Cibone, a rezultat na poluvremenu je 47:29.

Imali su gosti sasvim solidan ulazak u meč, držali su priključak za aktuelnim viceprvakom regionalnog takmičenja, a u par navrata su stizali do vođstva.

Ipak, to nije trajalo previše dugo pošto je Zvezda stegla redove i na obe strane parketa je uspela da uzme stvari u svoje ruke.

U drugoj deonici se razigrao Majk Tobi koji je sa nekoliko vezanih poena uspeo da napravi dvocifreni plus za domaćina.

Do kraja prvog poluvremena Cibona nije uspela da bitniji ugrozi crveno-bele i čini se da će ova utakmica ići u jednom smeru.