0

MORALO JE I OVO DA SE DOGODI: Ćabijevi „Farmaceuti“ zaustavljeni posle osam uzastopnih pobeda! (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.23 u 21:38

Leverkuzen ipak ostaje prvi na tabeli sa 35 bodova

U derbiju 13. kola Bundeslige, fudbaleri Bajer Levekuzena i Borusije Dortmund odigrali su 1:1, čime je lider prekinuo niz od osam uzastopnih pobeda u prvenstvu.

Dortmund je poveo već u petom minutu golom Julijana Rjersona, a taj rezultat bio je na snazi sve do 79. minuta kada je Viktor Bonifejs izjednačio za Leverkuzen.

„Farmaceuti“ su pritisnuli u nastavku kako bi stigli do izjednačenja. Pre Bonifejsa, ekipa je imala nekoliko opasnih situacija, a čak i gol koji je postigao Virc u nadoknadi prvog poluvremena poništen je zbog ofsajda nakon VAR-a.

Leverkuzen ostaje prvi na tabeli sa 35 bodova, dok je Borusija Dortmund peta sa 10 poena manje.