0

INTER ‘PRESLIŠAO’ NAPOLI: Prošlogodišnji prvak Italije nije znao šta ih je snašlo! (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.23 u 23:28

Fantastična partija gostiju.

Večeras je Napoli u okviru 15. kola italijanske Serije A dočekao Inter. Aktuelni prvak Italije nastavio je da se muči, a večeras su pretrpeli ubedljiv poraz od 0:3.

Prvi pogodak na meču postigao je turski vezista Hakan Čalhanoglu u 44. minutu utakmice. Sjajno su igrali gosti, koji su već u 61. minutu stigli i do duple prednosti, precizan je bio Nikolo Barelja.

Konačan rezultat postavio je francuski internacionalac Markus Tiram nekoliko minuta pre kraja utakmice.

Ovom pobedom Inter se vratio na vrh Serije A, dok je Napoli trenutno 5. na tabeli, 11 bodova iza lidera šampionata.