0

SILOVITI VOŽDOVAC ‘PRESLIŠAO’ TRAKTORISTE: IMT četiri puta vadio loptu iz svog gola! (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.23 u 23:21

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu IMT rezultatom 4:0 (2:0), u okviru 17. kola Super lige Srbije.

Domaći su već u uvodnoj fazi meča imali dva gola prednosti. U devetom minutu u strelce se upisao Mihajlo Nešković, nakon što je Bogdan Jočić visokim presingom uspeo da se izbori za loptu i asistirao za saigrača koji je efektno matirao golmana rivala.

Dva minuta kasnije slična akcija, ponovo je pritisak na poslednju liniju protivnika urodio plodom, a ovoga puta Nešković je asistirao Borisavu Burmazu koji je duplirao prednost Zmajeva.

Rezultat je povisio Filip Antonijević posle sjajne akcije u 76. minutu kada je nekoliko igrača domaćih učestvovalo u napadu, a konačan rezultat postavio je Jočić u 89. minutu nakon centaršuta Nikše Vujanovića