PARTIZAN PONIŽAVA FMP: Tim iz Železnika večeras bolje da se nije pojavio!

Objavljeno: 02.12.23 u 21:45

Pitanje pobednika ovde je rešeno.

Ekipa FMP-a je večeras u Železniku dočekala ekipu Partizana u okviru novog kola ABA lige. Zbog premora, za ekipu ‘crno-belih’ nisu nastupili Pi Džej Dozir i povredjeni Trifunović.

Iako je domaćin meč počeo dosta dobro, ubrzo je tim trenera Obradovića počeo da hvata ritam kako na jednoj tako i na drugoj strani. Govorimo o tome da je FMP poveo 4:0, ali je potom usledila serija Partizana od 0:18. Do kraja prve deonice malo se popravio domaćin, pa je na kraju te deonice rezultat je bio 10:23.

Ipak, nije mogao FMP ništa protiv veoma raspoloženih gostiju, koji su nošeni velikom pobedom nad Panatinaikosom nekoliko dana ranije u Areni.

Već nakon 16 minuta utakmice, Partizan je imao prednost od 30 poena. Na poluvreme se otišlo rezultatom 19:53.