0

TSC Backa Topola's vies with West Ham's during Group A UEFA Europa League football match between TSC Backa Topola and West Ham in Backa Topola, Serbia on Nov. 30, 2023.

(POLUVREME)TSC POKAZUJE ZUBE ENGLEZIMA: Domaćin u Bačkoj Topoli mnogo opasniji od Vest Hema!

Objavljeno: 30.11.23 u 19:31

Odlična predstava srpskog tima

Fudbaleri TSC-a igraju meč petog kola grupne faze Lige Evrope na svom terenu protiv ekipe Vest Hema, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Od samog starta Englezi su krenuli dosta agresivnije, pa je Benrama već u 2. minutu susreta imao dobru šansu, ali od svega je dobijen samo korner.

To je bio momenat koji je probudio TSC, koji je do kraja prvog dela igre bio mnogo opasnija ekipa nego Čekićari.

Najizglednija prilika za pogodak odigrala se u 33. minutu kada je Ćirković usled velike greške odbrane Vest Hema mogao da matira Fabijanskog, ali je poljski čuvar mreže odlično reagovao.