0

LACIO I ŠAHTJOR LAKO DO POBEDA: Domaćini trijumfalno započeli veče u Ligi šampiona!

Objavljeno: 28.11.23 u 20:56

Italijani i Ukrajinici nastavljaju borbu za nokaut fazu

Prve dve utakmice 5. kola Lige šampiona pripale su domaćim ekipama. U okviru grupe E Lacio je u Rimu savladao Seltik sa 2:0.

Golove je postigao Ćiro Imobile u 82. i 84. minutu. Lacio sada ima 10 bodova i nalazi se na čelu tabele sa utakmicom više. Seltik je ispao iz Evrope pošto je ostao na jednom osvojenom bodu.

U grupi H Šahtjor je kao domaćin u Hamburgu savladao Antverpen sa 1:0. Jedini gol je postigao Matvijenko u 13. minutu.

Ukrajinci sada imaju devet bodova, koliko i Porto i Barselona, koji večeras igraju svoj meč. Antverpen je na začelju bez bodova.