1

JUNIORI ZVEZDE PONOVO PORAŽENI: Crveno-beli pali i u Bernu!

Objavljeno: 28.11.23 u 16:20

Ostala je još jedna utakmica.

Omladinci Crvene zvezde poraženi su i u petom kolu Lige šampiona za mlade, jer je meč u Švajcarskoj protiv Jang Bojsa završen rezultatom 2:1.

Najpre je prednost u prvom delu igre domaćoj ekipi doneo Hugo Para nakon petnaestak minuta igre, da bi dvadesetak minuta pre kraja meča rezultat poduplao Janik Luti.

Treba napomenuti da su gosti u prvom poluvremenu izgledali jako loše, ali u nastavku su preuzeli inicijativu, ali ipak nisu uspeli da materijalizuju nešto bolju igru, sve do finiša kada je Luka Lečić smanjio prednost domaćih.

Jang Bojs se ovako izjednačio sa Crvenom zvezdom na konačnoj tabeli grupe, a obe ekipe imaju svega tri boda, dok su RB Lajpcig i Mančester Siti odavno pronašli plasman u narednoj fazi.