Fudbal-FIFA World Cup 2022 Qualifiers-Reprezentacija Srbije Trening uoci meca s Portugalija Portugal Luka Jovic Stara Pazova, 26.03.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

TRENER MILANA OHRABRUJE JOVIĆA: „I dalje želim nešto više od njega, jer on ima kvalitete“ (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.23 u 13:28

Jović je zamenjen u 83. minutu utakmice

Fudbaleri Milana pobedili su Fiorentinu rezultatom 1:0 u utakmici 13. kola Serije A.

Luku Jovića je zamenio 15-godišnji Frančesko Kamarda, a trener Rosonera Stefano Pioli bio je zadovoljan izdanjem srpskog napadača.

U razgovoru sa italijanskim medijima posle utakmice, osvrnuo se na njegov učinak na terenu i doprinosu koji ima za ekipu.

– Odigrao je dobar meč. Dodao je dobar pas pre penala za Tea. Šteta što nije postigao gol, zato što ima kvalitet za to. I dalje želim nešto više od njega, jer on ima kvalitete, ima načine, čak i one za koje ni on ne zna. Kako fizičke, tako i tehničke – naglasio je Pioli.

Jović je zamenjen u 83. minutu utakmice, a mladi napadač na terenu za desetak minuta nije imao zapažen učinak.