0

TADIĆ HEROJ FENERA: Kapiten ‘Orlova’ dao dva gola za 13 minuta i doneo pobedu svom timu!

Objavljeno: 26.11.23 u 21:50

Odlična forma za srpskog reprezentativca.

Fudbaleri Fenerbahčea dočekali su Karagumruku u okviru 13. kola turske Super lige i ostvarili pobedu rezultatom 2:1. Gubio je Fener na poluvremenu, ali je onda na scenu stupio neumoljivi Dušan Tadić koji je za 13 minuta režirao preokret i pobedu svom timu.

Prvi gol Tadić je postigao sa bele tačke u 48. minutu, a drugi deset minuta kasnije na asistenciju Sebastijana Šimanskog. Ovo je Dušanu šesti gol u šampionatu Turske, Fenerbahče je prvi na tabeli sa istim brojem bodova (34) kao i ljuti protivnik  Galatasaraj.