0

ROMA NA OLIMPIKU SAVLADALA UDINEZE: Sjajno izdanje ‘Vučice’.

Objavljeno: 26.11.23 u 21:00

‘Vučica’ pokazala dobru igru.

Fudbaleri Rome savladali su Udineze rezultatom 3:0 u okviru 13. kola italijanske Serije A na svom čuvenom stadionu ‘Olimpiko’.  Domaćin je poveo golom Đanluke Manćinija nakon lepog dodavanja Paula Dibale, a do kraja poluvremena se nije menjao rezultat pa su izabranici Žozea Murinja otišli na odmor sa golom prednosti.

Gosti su izjednačili u 57. minutu preko Florijana Tovana. Činilo se da nas čeka neizvestan meč, ali su Rimljani vrlo lako rešili pitanje pobednika. U 81. minutu su četiri igrača Rome izigrala celu odbranu gostiju. Na kraju je Romelu Lukaku asistirao Dibali koji je pogodio mrežu. Konačan rezultat je postavio Stefan El Šaravi u 90. minutu.

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je do 69. minuta za Udineze.