0

AUTOGOL DIMITROVIĆA I MAJSTORIJA BIVŠEG ASA PARTIZANA KOBNI PO SEVILJU: Real Sosijedad slavio nad Andalužanima! (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.23 u 18:50

Pljuštali i crveni kartoni.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su Sevilju rezultatom 2:1 u okviru 14. kola španske Primere i došli do sedmog trijumfa ove sezone u domaćem šampionatu. Ekipi iz Andaluzije presudili su njihov golman Marko Dmitrović koji je postigao autogol nakon nesmostrene reakcije posle slobodnog udarca domaćina.

Drugi pogodak tima iz San Sebastijana je bila prava majstorija bivšeg igrača Partizana, Umara Sadika koji je u 22. minutu raspalio 25 metara i pocepao mrežu. Počasni gol za Sevilju postigao je El Nesiri u 60. minutu, a Serhio Ramos Hesus Navas dobili su crvene kartone.