0

PARTIZAN NASTAVLJA DA SE BRUKA U HUMSKOJ: Majstorija Milovanovića za četvrti gol u mreži Jovanovića! (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.23 u 19:55

Partizan igra daleko najgoru utakmicu ove sezone

Fudbaleri Partizana i TSC-a sastaju se na stadionu u Humskoj u derbiju 16. kola Mozzartbet Superlige Srbije, ekipa iz Bačke Topolo vodi 4:0.

Partizan igra daleko najgoru utakmicu ove sezpne, nakon katastrofalnog prvog poluvremena, muke za ekipu Igora Dulajaja nastavile su su se odmah po početku drugog poluvremena.

Naime TSC je nastavio da pritiska pred golom crno-belih, igrao se 49. minut, kad je Milovanović majstorski matirao golmana Jovanovića.