0

LIVERPUL MANČESTERU UZEO BOD: Siti ispustio pobedu, sada je sve u Arsenalovim „nogama“ (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.23 u 16:14

Od samog starta meča imali smo veliko rivalstvo na terenu

Derbi u Mančesteru bez pobednika. Veliki derbi u okviru 13. kola Premijer lige između Mančester sitija i Liverpula završen je remijem – 1:1 (1:0).

Od samog starta meča imali smo veliko rivalstvo na terenu, obe ekipe su startovale utakmicu konkretno i ulazili u povremene šanse.

Međutim, u 28. minutu Erling Haland kažnjava veliku grešku odbrane Liverpula.

Liverpul je u drugom poluvremenu bio mnogo bolji rival, a to im se isplatilo u 80. minutu kada je Arnold izjednačio.

Mančester siti je zadržao prvo mesto sa 29 bodova iz 13 utakmica. Liverpul sada ima 28 bodova. Priliku da ih preskoči ima Arsenal, koji gostuje Brentfordu. U priču bi mogao da se umeša i Totenhem koji sutra u još jednom derbiju dočekuje Aston Vilu. Totenhem ima 26, a Aston vila 25 bodova.