Reprezentacija

ORLIĆI SU KLASA ISPOD ENGLEZA, ALI ZA LUKSEMBURG SU PREJAKI: Drulović uspeo da upiše prvi trijumf na klupi reprezentacije!

Objavljeno: 21.11.23 u 21:13

Pobeda za slekciju do 21 godine.

Fudbaleri Srbije do 21 godine slavili su na domaćem terenu nad selekcijom Luksemburga, rezultatom 2:0, i tako upisali prvu pobedu pod Ljubinkom Drulovićem.

Goste je načeo Petar Ratkov nakon nepunih 15 minuta igre, da bi u prvom poluvremenu rezultat duplirao Vladimir Lučić sa bele tačke, a u nastavku nije bilo promene rezultata.

Ovo je deveti bod za našu selekciju iz pet utakmica, koliko ima i Ukrajina, ali s tim da žuto-plavi imaju meč manje od selekcije Srbije.