0

ZBOG OVOGA JE MORAO NAZDRAVITI: U dva minuta dao dva gola za Srbiju, pa eksirao „čokanjčić“ (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.23 u 09:00

Posle dva gpla, morao se malo opustiti

Fudbalska reprezentacija Srbije strepela je u meču protiv Bugarske sve do 81. minuta, kada je Srđan Babić dao gol za izjednačenje (2:2) i time zagarantovao plasman na EURO2024. Međutim, ne smemo zaboraviti koliku pomoć su Orlovi imali od strane Mađarske.

U jednom momentu je Crna Gora vodila sa 1:0 u meču sa Mađarskom, što bi im bio dovoljan prolazak dalje ukoliko bi Srbija izgubila. Ipak, za 2. minuta dogodila su se dva čuda.

Dominik Soboslaj je u 67. i 68. minutu dao dva goal za preokret, malo pre nego što je Srbija počela da gubi od Bugarske.

Mađari su na kraju slavili rezultatom 3:1, a Soboslaj je oduševio navijače tako što je pred krcatim tribinama eksirao čuvenu „palinku“, tradicionalno mađarsko alkoholno piće.