FK Javor (FOTO: Starsport)

JAVOR SLAVIO U SUBOTICI: Ivanjičani uspeli da pobede nezgodni Spartak!

Objavljeno: 12.11.23 u 19:33

Uspeli su malo da se odlepe od donjeg doma

Fudbaleri Javora ostvarili su pobedu na domaćem terenu nad ekipom Spartaka iz Subotice rezultatom 2:0, u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Luka Gojković je otvorio golgeterski niz za Javor u 32. minutu, donoseći domaćinu prednost. Nastavak uspešne igre za Javor obeležio je Todor Petrović, postigavši drugi gol u 58. minutu.

Ova pobeda stavlja Javor na 10. mesto na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok se Spartak nalazi na 11. poziciji sa jednim bodom manje.

U sledećem kolu, Javor će se suočiti sa Voždovcem na svom terenu, dok će ekipa Spartaka gostovati IMT-u. Ova pobeda predstavlja važan korak za Javor u Superligi, a domaći tim se nada nastavku pozitivnog niza u narednim susretima.