BITNA POBEDA ZA ATLETIKO MADRID: Viljareal poveo, ali nije imao snage za više od toga! (VIDEO)

Objavljeno: 12.11.23 u 23:32

Preokret i bitna pobeda za izabranike Ćola Simeonea.

Atletiko Madrid je večeras na svom terenu dočekao ekipu Viljareala u okviru 13. kola španske Primere.

Poveli su gosti u 20. minutu preko jednog od najboljih napadača La Lige godinama u nazad, Džerarda Morena. Ipak, neposredno pre odlaska na odmor, desio se vrlo bitan detalj. Fudbaleri Atletiko Madrida stigli su do izjednačenja pogotkom Aksela Vicela, što je malo ‘prodrmalo’ ekipu.

Prednost domaćinu donosi Grizman u 80. minutu na asistenciju Ljorentea, da bi konačnih 3:1 postavio Lino u 85. minutu susreta.