0

KAKAV ŠOK ZA TOTENHEM: Pevci ispustili pobedu u poslednjem minutu (VIDEO)

Objavljeno: 11.11.23 u 16:45

Pevci se potpuno raspali

Fudbaleri Totenhema poraženi su od ekipe Vulverhemptona sa 2:1, u okviru 12. kola Premijer lige, iako su u 90. minutu imali pobedu „u džepu“.

Junak ekipe Vulvsa bio je Pablo Sarabija koji je ušao u igru u 87. minutu, a potom postigao gol i asistirao za pobedu.

Tačku na meč stavio je Mario Lemina, koji je golom u 97. minutu potpuno slomio „Pevce“. Ovo je ujedno i drugi uzastopni poraz Totenhema, koji ih je znatno udaljio od proboja na vrh tabele.

Totenhem je uspeo da sačuva svoju mrežu do kraja poluvremena, kao i do isteka regularnog dela, ali nije izdržao neverovatne nalete Vulfsa u nadoknadi.

Menadžer domaćih O’Nil je od 66. minuta izvršio je četiri izmene – uveo je Doertija, Kalajdžića, Sarabiju i Dojla, a upravo oni su doneli energiju koja je bila potrebna za ovakav finiš.