Fudbal
17:55 09.11.2023.

DOBRE VESTI IZ KOLUMBIJE: Otmičari oslobodili oca Luisa Dijaza!

FOTO: Printscreen/YouTube

Fudbaler sada može da odahne

Lokalna policija u Kolumbiji potvrdila je oslobođenje oca fudbalera Liverpula, Luisa Dijaza, nakon što su ga oteli naoružani otmičari u subotu zajedno sa suprugom. Na stotine policajaca i vojnika poslato je na teren kako bi sproveli operaciju za njegovo oslobađanje.

Prema saznanjima, otmičari pripadaju grupi ELN, najvećoj aktivnoj gerila grupi u Kolumbiji koja broji oko 2.500 članova, a deluje uglavnom na granici sa Venecuelom, gde otac i majka Luisa Dijaza žive.

BBC je preneo da su članovi ove gerilske grupe predali Luisovog oca katoličkoj crkvi. Lokalni mediji ističu da će on biti prevezen helikopterom u grad radi medicinskih pregleda, pre nego što bude ponovo vraćen svojoj porodici.

Vredno je podsetiti da je majka fudbalerovog oca puštena samo nekoliko sati nakon kidnapovanja, a oslobađanje oca donosi olakšanje porodici i prijateljima fudbalske zvezde, kao i svim njenim navijačima širom sveta.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...