0

DEBAKL TSC-a U NEMAČKOJ: Vicešampion video šta znači nemoć (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.23 u 23:32

Frajburg demonstrirao silu nad fudbalerima TSC-a

Fudbaleri TSC-a doživeli su i treći poraz u Ligi Evrope, pošto su nadigrani od strane  Frajburga na gostovanju u utakmici 4.kola grupe A rezultatom 5:0.

Prvo poluvreme potpuno je pripalo Nemcima, a samo golman TSC-a, Ilić, bio je najzaslužniji što rezultat nije bio ubedljiviji. Odbranio je zicere Hefleru u 4. minutu, zatim Holera u 33. minutu.

TSC je u 38. minutu imao mnogo sreće, kada je Grifo nakon šuta uzdrmao stativu.

Identično je bilo i u nastavku meča, Frajburg je golovima Egenštajna i Vajaspauhta.

Golove su postigli Rol u 24, Egelštajn u 56., Vajshaupt u 69., Adamu u 80 minutu i Doan u nadoknadi vremena.