0

PARTIZAN SVE DALJI OD LŠ: Crno-beli pretrpeli težak poraz od Šerifa u Moldaviji

Objavljeno: 08.11.23 u 15:58

Moldavski Šerif sa velikom prednošću dolazi na revanš u Beograd

Omladinci Partizana poraženi su u prvom meču drugog kola Lige šampiona na gostujućem terenu od Šerifa, rezultatom 2:0.

Domaćini su poveli već u 8. minutu igre golom Don-Anđela Bocana, dok su u 15. minutu tu prednost udvostručili i poveli sa 2:0, a strelac je bio Artjom Dijinari posle asistencije Nikolaja Kovalskog.

Do kraja meča izabranici Nenada Stojakovića bili su bolji od protivnika u svim segmentima igre, što se nažalost nije odrazilo na rezultat, pa će sada omladinci crno-belih morati da jure dva gola zaostatka u revanš meču (29. novembra na stadionu Partizana) i to bez Janka Jevremovića, koji je dobio direktan crveni karton u 90+7. minutu.

Pobednik će se plasirati u baraž za plasman u osminu finala, u kom će igrati protiv neke od drugoplasiranih ekipa iz grupne faze.