1

BAHAR ODGOVRIO DRAGOVIĆU: ‘Da smo postigli gol u 90. minutu, sad bismo drugačije pričali!’

Objavljeno: 08.11.23 u 08:25

Napeto u Ljutice Bogdana.

Kapiten Crvene zvezde, Aleksandar Dragović oštro je kritikovao svoje saigrače nakon susreta sa Lajpcigom zbog nedovoljnog zalaganja.

KAPITEN ZVEZDE LJUT NA SVOJE SAIGRAČE: ‘Nemamo mi šta da tražimo u ovakvoj Ligi šampiona!’

Trener ‘crveno-belih’, Barak Bahar je odgovorio defanzivcu njegovo tima na ove prozivke poručivši da svako ima pravo na svoje mišljenje.

On može da kaže šta misli, naravno, prvo poluvreme smo zaslužili da izgubimo i primimo više golova, a u drugom smo bili bolji, imali smo momentum na 1:0, ali nismo uspeli, nastavili smo, moglo je da bude 1:1 u više navrata… Skoro smo izjednačili na 2:2, da smo postigli gol u 90. minutu, sad bismo drugačije pričali – poručio Bahar.

Podsetimo, šampion Srbije je poražen od ekipe Lajpciga u okviru četvrtog kola Lige šampiona rezultatom 2:1.